Společnost Kofola a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Area Sales Manager Gastro – Praha

Náplň práce:

  • Koordinace a motivace týmu obchodních zástupců
  • Zodpovědnost za prodejní výsledky svěřené oblasti
  • Péče o klíčové zákazníky a spolupráce při akvizici nových
  • Stanovení cílů pro Váš tým
  • Příprava a řízení pravidelných porad

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativnost, zkušenosti s vedením týmu, samostatnost, flexibilitu
  • Znalosti v oblasti HoReCa a zaměření na výsledek
  • Pečlivost, zodpovědnost a smysl pro obchod

Nabízíme:

  • Služební auto také k soukromému použití
  • 5 týdnů dovolené
  • Dobroty z Kofoly
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
  • Multisport karta
  • Společné firemní akce: Obchodní konference, Teambuildingy
  • Soutěže o zajímavé ceny (vstupy na kulturní akce, festivaly aj.)
  • Samozřejmě tablet, notebook, mobilní telefon
  • Bonusy
  • Osobní i profesní rozvoj

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a. s.
Petra Svačinová
Černá silnice 888
295 01  Mnichovo Hradiště
Česká republika
Powered by LMC