Máte zkušenosti s prací na exportním nebo obchodním oddělení?
Umíte komunikovat v obchodní angličtině?
Jste osoba, která nemá problém komunikace v kulturně odlišném prostředí?
Jste schopni efektivně fungovat, sledovat obchodní cíle společnosti?
Chcete být odpovědní za získávání a budování nových a udržování stávajících vztahů s klienty?

Export Specialist

Náplň práce:

  • Komplexní mezinárodní zákaznický servis,
  • Péče a rozvoj vztahů se stávajícími zahraničními zákazníky
  • Schůzky a obchodní jednání s klienty
  • Příprava a prezentace nabídek produktů společnosti
  • Realizace objednávek a aktualizace exportních nabídek
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků, vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluv
  • Budování strategických vztahů s obchodními partnery
  • Reporting vývoje prodeje, tvorba finančních výhledů s důrazem na růst a ziskovost
  • Implementace obchodní politiky společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Znalost obchodní angličtiny,
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Orientace na zákazníka a výsledek
  • Komunikativnost a schopnost efektivního plánování a organizace času
  • Schopnost řešit složité situace a pracovat pod časovým tlakem
  • Zodpovědnost a samostatnost při řešení svěřených úkolů

Nabízíme:

  • Skvělý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
  • Stravenky, multisport kartu a další moderní benefity
  • Pitný režim na pracovišti i domů
  • Školení, která Vám pomohou v rozšíření Vašich odborných zkušeností
  • Podpora dalšího vzdělávání a osobního i profesního růstu

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC