Společnost Kofola a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Junior Sales Controller – pozice je vhodná pro absolventy!

Náplň práce:

  • Pravidelný reporting výnosů, marží a nákladů
  • Příprava plánů a výhledů
  • Analýzy odchylek od plánu
  • Ad hoc analýzy
  • Úzká spolupráce s ostatními členy controllingu
  • Každodenní komunikace s obchodním oddělením a ostatními odděleními napříč firmou

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost MS Excel
  • Analytické schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • Výhodou je znalost prostředí SAP a BW

Nabízíme:

  • Notebook, mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Výrobky Kofoly v práci i na doma
  • Zvýhodněné volání
  • Multisport kartu a další moderní benefity
  • Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC