Společnost Kofola a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Planning Leader

Náplň práce:

  • Operativní/strategické zpracování plánu výroby
  • Odpovědnost za systémovou dokumentaci pro výrobu
  • Zajištění optimálního stavu zásob
  • Odpovědnost za operativní nákup
  • Vedení a motivace tří podřízených (Operativní nákupčí)
  • Kontrola plnění výrobních termínů, množství
  • Analýza a prezentace výrobních dat

Požadujeme:

  • Úplné SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • SAP výhodou
  • Komunikativní znalost Aj nebo PL výhodou
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost při výkonu práce
  • Dobré organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Notebook, mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Výrobky Kofoly v práci i na doma
  • Zvýhodněné volání
  • Multisport kartu a další moderní benefity
  • Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC