Disponujete předchozí praxi v oblasti Key Account Managementu? Máte ambice podílet se na rozvoji obchodních značek, jejichž jsme výhradním distributorem na československém trhu? Pak hledáme právě VÁS!
A co bude Vaším hlavním úkolem? Koordinace a implementace prodejní strategie v rámci výhradní distribuce na československém trhu.

Sales Coordinator

Náplň práce:

  • Implementace prodejní strategie značek, jejichž jsme výhradním distributorem
  • Reporting vývoje prodejů těchto značek
  • Vyhodnocuje prodejní výsledky a navrhuje další opatření k dosažení plánovaných cílů
  • Příprava analýz cen a obchodních podmínek a dohlížení na jejich realizaci
  • Monitoring a reporting vývoje trhu a konkurence
  • Spolupodílení se na přípravě strategie pro zákazníky a dohlížení na jejich realizaci
  • Spolupodílení se na přípravě promočních akcí a dohlížení na jejich implementaci přímo v terénu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v FMCG
  • Praxe v oblasti Key Account managementu alespoň 2 roky
  • Prozákaznický přístup a zaměření na cíl a výsledek
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost německého jazyka je výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Multisport kartu a další moderní benefity
  • Skvělý kolektiv a pracovní prostředí
  • Plnou zodpovědnost za výsledky své práce
  • Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
  • Záleží nám na tom, abyste se dále vzdělávali a profesně rostli

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC