Společnost Kofola a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Supply Chain Specialista - oblast skladování

Náplň práce:

  • Podpora skladových procesů v ERP SAP moduly WM a MM
  • Podpora uživatelů SAP WM a MM
  • Práce na projektech
  • Ad-hoc analýzy v oblasti skladování

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost prostředí ERP SAP výhodou
  • Analytické schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Bezpochyby perspektivní práci v nadnárodní a dynamicky rostoucí společnosti
  • Záleží nám na tom, abyste se dále vzdělávali a profesně rostli
  • Skvělý kolektiv a pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních benefitů

Místo Vašeho výkonu práce: Ostrava

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC