Společnost Leros s.r.o., člen skupiny Kofola, přijme novou kolegyni nebo kolegu.

Finanční účetní - Praha Zbraslav

Náplň práce:

  • spolupráce s hlavní účetní na přípravě podkladů pro roční uzávěrku
  • průběžné účtování účetních dokladů (faktury dodavatelské, odběratelské, dobropisy od dodavatelů, zápočty atd.)
  • průběžné účtování pokladních dokladů a bankovních výpisů
  • zúčtování/kontrola účetních dokladů prodejny
  • evidence dlouhodobého majetku (účtování odpisů, doklady zařazení/vyřazení majetku)
  • spolupráce na přípravě DPH, kontrolního hlášení, silniční daně
  • účtování cestovních náhrad

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe s vedením účetnictví nejméně 1 rok
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • zkušenost s účetních programem K2 vítána
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • možnost práce také i na Zkrácený úvazek
  • práci, při které uplatníte a rozšíříte Vaše znalosti a zkušenosti z účetnictví
  • dobré mzdové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • benefity: stravenky
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC