Společnost Kofola a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na tuto pozici:

Controlling Specialist

Náplň práce:

  • Měsíční závěrky – tvorba dohadných položek, kontrola účetních dat, uzavírání měsíce v systému SAP, měsíční reporting (rozvaha, výsledovka, CF)
  • Kvartální závěrky – rozšířené o burzovní reporting
  • Denní komunikace s účtárnou a ostatními odděleními ve firmě
  • Administrace rozpočtů v SAPu
  • Neustálý monitoring nákladů všech oblastí
  • Vyhodnocování odchylek od plánu
  • Zodpovědnost za budget a výhled – sběr dat od ostatních oddělení, tvorba plánu a výhledu
  • Účast na projektech ve skupině
  • Úzká spolupráce s ostatními členy controllingu

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti s controllingem alespoň 2 roky
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Analytické schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • Výhodou je znalost prostředí SAP a BW

Nabízíme:

  • Bezpochyby perspektivní práci v nadnárodní a dynamicky rostoucí společnosti
  • Záleží nám na tom, abyste se dále vzdělávali a profesně rostli
  • Skvělý kolektiv a pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Nastoupit můžete ihned

Místo Vašeho výkonu práce: Ostrava

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC