Společnost Leros s.r.o., člen skupiny Kofola, přijme novou kolegyni nebo kolegu na pozici ÚČETNÍ.

Nákupčí se znalosti PL

Náplň práce:

• Plánování nákupu přidělených materiálů, objednávky materiálu, sledování a optimalizace úrovně zásob
• Zpracování objednávek a faktur
• Zajištění přepravy materiálu do společnosti, vyřizování celních formalit spojených s dovozem materiálu
• Aktivní účast na poradách, komunikace s ostatními oddělení v společnosti (zejm. sklad a výroba)
• Pravidelná komunikace s dodavateli
• Řešení reklamací
• Pravidelný reporting

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Zkušenosti v oblasti nákupu výhodou
• Flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost týmové práce
• Pečlivost a prozákaznický přístup
• Polský jazyk na komunikativní úrovni
• Uživatelská znalost MS Office (SAP velkou výhodou)
• ŘP.sk.B

Nabízíme:

• Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
• Osobní i profesní rozvoj
• Moderní firemní benefity
• Inspirativní tým spolupracovníků
• Spolupráci v Ostravě, co nejdříve

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC