Kofola hledá nového člena rodiny plného optimismu, nápadů a energie ke spolupráci na pestrobarevných projektech a rozvoji společnosti

IMPORT DISPATCHER

Náplň práce:

  • Nákup zboží od smluvních tuzemských i zahraničních dodavatelů na distribuční sklady Kofoly
  • Komunikace s dodavateli ohledně objednávek a nové výroby
  • Komunikace se sklady a smluvními dopravci, řízení nakládek zboží u dodavatelů
  • Úzká spolupráce s produkt manažery jednotlivých značek a ostatními odděleními
  • Kontrola expirací nakupovaného zboží na distribučních skladech Kofoly
  • Zpracovávání dodavatelských faktur

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost PC (MS Word, MS Excel, Gmail)
  • Základní znalost AJ
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Práce se systémem SAP výhodou

Nabízíme:

  • Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Moderní firemní benefity
  • Inspirativní tým spolupracovníků
  • Spolupráci co možná nejdříve

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

Kofola a.s.
Pavla Pišťáková
Nad Porubkou 2278/31a
708 00  Ostrava-Poruba
Česká republika
Powered by LMC