1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Praha
Praha
Praha
Praha
Praha

Do našeho týmu „UGOFANDŮ“ hledáme novou posilu, která se dokáže ztotožnit s našim posláním. UGO tvoří zdravější a čerstvější svět. Naše produkty z čerstvých surovin jsou oblíbenou pochoutkou současnosti a trendem budoucnosti. Jsme inspirováni přirozenými cykly přírody. Věříme, že každý člen týmu je důležitou součástí pro splnění naší společné mise.

VEDOUCÍ SMĚNY (Shift Leader) UGO Salaterie až 33 000 Kč

Rádi řídíte kolegy a jste fanouškem čerstvých šťáv a salátů? Organizujete sebe i ostatní a máte přirozenou autoritu? Právě rozšiřujeme náš tým UGOfandů o novou posilu, na pozici:

HLEDÁME UGOFANDY:) KTEŘÍ POVEDOU TÝM SUPER LIDÍ na některé z našich provozoven

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

● aktivní řízení a organizace směny, podílení se na vedení salaterie
● připravovat a prodávat UGO produkty – šťávy, polévky, saláty
● servis zákazníkům
● kontrola kvality vydaných pokrmů

CO SE U UGO CENÍ?

● flexibilita a samostatnost
● chuť se učit a pracovat v týmu
● komunikativnost a příjemné vystupování
● aktivní zákaznický přístup
● zkušenost v gastroprovozu výhodou
● vztah ke zdravému životnímu stylu
● zvládání stresových situací

CO VÁM UGO NABÍZÍ?

● možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek
● férové ohodnocení
● benefity (zaměstnanecká sleva až do výše 60%, stravenky, možnost Multisport karty, zajímavá školení a workshopy)
● příležitost naučit se něco nového
● skvělý kolektiv
● rychlý kariérní postup
● zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola
● platové ohodnocení od 28 000 Kč

UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA. V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce.

Spol. UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ & SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny. Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 80 místech. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Kontakt

UGO trade
Zuzana Skálová