1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Praha
Praha
Praha
Praha
Praha

Do našeho týmu „UGOFANDŮ“ hledáme novou posilu, která se dokáže ztotožnit s našim posláním. UGO tvoří zdravější a čerstvější svět. Naše produkty z čerstvých surovin jsou oblíbenou pochoutkou současnosti a trendem budoucnosti. Jsme inspirováni přirozenými cykly přírody. Věříme, že každý člen týmu je důležitou součástí pro splnění naší společné mise.

MANAGER NÁKUPU Fresh Food

Přijďte posílit náš tým a podpořit s námi zdravý životní styl. Přineste k nám nové nápady a pomozte nám budovat značku UGO!

AKTUÁLNĚ PŘIJMEME NOVÉHO KOLEGU NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA POZICI:

MANAGER NÁKUPU Fresh Food (Ostrava)

Náplň práce:

Je součástí nákupního týmu, který se řídí nákupním procesem;
Odpovídá za dodržování nákupního procesu a spolupodílí se na rozvoji nákupní politiky firmy;
Odpovídá za strategické zajištění čerstvých surovin a služeb pro společnosti ve skupině;
Vyhledává vhodné dodavatele a odpovídá za uzavřené obchodní a dodací podmínky, včetně finálních smluv.

Od vhodného uchazeče očekáváme:

VŠ vzdělání v oboru zemědělství, nebo potravinářské technologie výhodou;
Zkušenost s přímým nákupem a distribucí čerstvého ovoce, zeleniny;
Zkušenost se zahraničním obchodem podmínkou;
Práce v MS Office, zkušenost se systémem SAP vítána;
Pokročilá, aktivní znalost anglického jazyka (slovem, písmem);
Minimálně 5-letá zkušenost z oblasti nákupu;
Zkušenost s obchodní činností podmínkou, výborné komunikační a prezentační dovednosti;
Odolnost vůči stresu;
Časová flexibilita;
Samostatná, zodpovědná osobnost, nákupní zručnost, loajalita, analytický přístup.

A co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme zajímavou, různorodou, náročnou práci v úspěšné, stabilní společnosti;
Příležitost pro seberealizaci, osobní a kariérní růst;
Zajímavé motivační finanční ohodnocení a další benefity (např. stravenky, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, slevové programy, příspěvky na vzdělávání, a další);
Zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola;
Domácí pracoviště - Ostrava.

UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA.

Spol. UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ & SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny. Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 83 místech. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Kontakt

Kofola a.s.
Nikola Havlíčková